Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszáriumból nekem 60as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszáriumból nekem 60as kell, ha 18 éves vagyok (es természetesen még nem szültem)?

Figyelt kérdés
Mindenhol 60asat olvastam. Nőgyógyászhoz majd próbafelrakásra megyek majd csak (nem olcsó egy szimpla vizit sem...).

2013. ápr. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
sztk-ban ingyen megnéznek. muszáj h elmenj előtte h pontos méretet vegyen,mert ha nem illeszkedik,semmit sem ér!
2013. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig két sztk-ban voltam, de mindkettőbe bementem, és az ott ülő embereket megláttam és kimenekültem. Csak magánorvoshoz mennék.
2013. ápr. 26. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
60-as a legkisebb méret, ennél kisebbet nem gyártanak. Nem szült nőknek egyöntetűen ezt szokták javasolni, így igen, neked is ez kell. :)
2013. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
érdekes nálunk sosincs tele, lehet nem a délutáni csúcsban kéne mennek
2013. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem arra utaltam, hogy millioan voltak, hanem hogy volt ott egy csapat szimpatikus holgy, abban a bizonyos autentikus ruhaban.
2013. ápr. 26. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még a kérdés, de érdemes megnézetned magad előtte, mert sokkal drágább, ha rossz méretet veszel. (amúgy igen, elvileg hatvanas kell, de azért nem 1000%)
2013. máj. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!