Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lent meg találjátok a kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent meg találjátok a kérdést fontos?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a fogamzásgátlót mikor kell szedni és kb menyibe kerül meg hogy mikor fejti k ia hatását ??

2013. ápr. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


a google a barátod

2013. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó csak tőletek szeretném hallani!
2013. ápr. 28. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor kell szedni, ha az orvos felirja. Hatas egy honap mulva.
2013. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert barátnőmmel nem rég keztünk szexelni és félek h terhes lessz használunk gumit de akkor is szerintetek szedje vagy mi legyen?
2013. ápr. 28. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt tán döntse el ő, hogy szedi-e, ne mi.

Minden tabinak más a hatása, van, ami már az első héttől véd, van, ami csak egy hónap után.

6-10 ezer forint emlékeim szerint a három havi adag, bár én évekkel ezelőtt szedtem.

Praktikus délutáni, koraesti órában szedni, hogy ha reggel tovább alszik a szokásosnál, akkor se késse le.

Minden benne van a használati utasításban, olvassátok át alaposan.

2013. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. ápr. 28. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem éltek együtt, és havi egy-két alkalommal vagytok csak együtt, szerintem olcsóbb és praktikusabb is az óvszer. Ugyanis az egyetlen védekezési mód, amelynek nincsen mellékhatása. Én soha nem szedtem bogyót, nem is fogok. Két oldalon keresztül sorolja a betegtájékoztató a lehetséges mellékhatásokat, amelyben a rákos megbetegedés is szerepel. Hát, köszi, de inkább nem.

Az viszont tény, hogy az óvszer csökkenti az élvezetet, sokan ezért választják inkább a tablettát. Ezt nektek kell tudni, hogy mi mit ér meg.

2013. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!