Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha muszáj antibiotikumot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha muszáj antibiotikumot bevennetek egy hétig akkor használtok kiegészítő fogamzásgátlást?

Figyelt kérdés
szedem a tabit de most egy hétig antibiotikumot kell szednem. mennyire csökkenti ez a hatását?
2009. szept. 28. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csökkenti, használj óvszert olyan másfél hétig
2009. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

most látom a betegtájékoztatóban hogy: szájon át szedett fogamzásgátló hatását nem befolyásolja

akkor ezek szerint nem muszáj óvszert használni közben?

2009. szept. 28. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen ilyenkor alkalmazunk kielégszítő védekezést. Mi 2 hétig.
2009. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Természetesen, ez nem is kérdés! Egy hét antibotikus GARANTÁLTAN csökkenti a hatást. Én a helyedben a következő levélig mellévdekeznék. A hatáscsökkenésnek egyébként nincs releváns mértéke, ha nem biztos a védelem, akkor terhes lehetsz és ez pont elég ahhoz, hogy mellévédekezz.
2009. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha a betegtájékoztató azt írja, hogy nem csökkenti, az más.
2009. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mindig szabad hinni a betegtájékoztatónak. Inkább a kiekészítő védekezés, mit hogy teherbe essen az illető.
2009. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem használtam, nem lett baj belőle! A tájékoztatója írta az enyémnek, hogy csak hosszan tartó antibiotikumos kezelésekkor(1-2 hó) kell kieg.védekezést használni!
2009. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. szept. 28. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:
ma már volt egy ilyen kérdés és oda is leírtam, hogy nem csak csökkentheti hanem mindenképpen csökkenti is, kötelező óvszert használni az antibiotikumszedés ideje alatt plusz még egy hétig. sógornőm kétszer esett így teherbe...
2009. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a 16:53as azt sem tudja mit beszél...
2009. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!