Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatasos a fogamzasgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatasos a fogamzasgatlo kup? Azt tudom h esemeny elott kell hasznalni 10 perccel. De biztonsagos? Felek. Ketsegeim vannak. (megszuzvagyok)

Figyelt kérdés
elakarom vesziteni baratommal de nem akarok ovszert hasznalni elsonek de nemtudom mikor meg hogyan kell hasznalni a tablettakat es azthallottam h a kup az jolehet..
2013. máj. 3. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

végülis a tudatlanság nem bűn. és a primitívséged sem.

fail.

2013. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj nem kell flegmulnixd
2013. máj. 3. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem biztonságos, nagyon gyakori a teherbeesés!

Csak azoknak ajánlott (pl. házasságban, két terhesség között), akiknél nem gond, ha mégis jön a baba!


Ráadásul megöli a sponteneitást, ha aktus előtt 10 perccel (mikor előjátékozni kéne) te kúpozol, plusz sokakat csíp (a férfit is).

Használjatok inkább óvszert!!!!!

2013. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi
2013. máj. 3. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

És még azoknak a pároknak ajánlott, akiknél fogamzásgátló és óvszer kilőve, de akkor is megszakítással és naptármódszerrel EGYÜTT.

Az óvszer az egyik legbiztonságosabb, de mindenképp egészséges megoldás (fertőzések kivédése, nem terheled a szervezeted hormonokkal...)

2013. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 6 évig csak ezt hazsnáltam többnyire megszakítással és nem lett baba. Abbahagytam,rá 2 hónapra terhes lettem tehát nem velem volt próbléma. És a környezetemben is sokan használják gond nélkül.

De oda kell figyelni,hogy hogyan használod mert pont az ilyen egyedeknek lesz pharmatex babájuk akiknek fogalmuk sincs az egészről.

Elsőnek viszont én is mindenképp az óvszert mondanám a legjobb megoldásnak.

2013. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!