Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az a problémám, hogy elfelejte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám, hogy elfelejtettem, hogy szombaton vagy vasárnap vettem be az utolsó tablettát Így nyilván nem tudom, melyik naphoz számoljam a 7 napos tablettamentes időszakot?

Figyelt kérdés

A 21-es csomagot teljesen beszedtem, majd meg akartam hosszabbítani a ciklust, de a hétvégén sokat dolgoztam, és a fáradtság miatt nem tudok visszaemlékezni, hogy vasárnap is vettem-e be tablettát. Volinát szedek. Ilyenkor mi a teendő?A használati utasító alapján(Mi a teendő, ha meg akarja változtatni a havi vérzés kezdetének első napját

Ha az utasítások szerint szedi a tablettákat, a menstruációja/megvonásos vérzése nagyjából ugyanazon a napon fog kezdődni a tablettamentes időszak alatt. Ha meg akarja változtatni ezt a napot, ezt a tablettamentes időszak lerövidítésével (de sohasem annak meghosszabbításával!) teheti meg. Ha például a menstruációja általában péntekenként kezdődik, és ezt keddre (3 nappal korábbra) akarja változtatni, az új csomag szedését a szokásosnál 3 nappal korábban kell elkezdenie. Ha nagyon lerövidíti a tablettamentes időszakot (például 3 napra vagy rövidebbre), előfordulhat, hogy nem jelentkezik vérzés ebben a tablettamentes időszakban. Ezt követően pecsételést (vércseppecskéket vagy foltokat) vagy áttöréses vérzést észlelhet.) ez tűnne talán a legésszerűbb megoldásnak, ha várnék pár napot majd újra elkezdeném szedni egy új csomaggal...


2013. máj. 6. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

?


Ha hiányzik az új csomagból, akkor bevetted, ha nem, akkor nem...

2013. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy csomag amit arra tartok, hogyha húzom a ciklust, ne kelljen mindig egy újat elkezdenem. Így sajnos fogalmam sincs,hogy 2-t vettem-e belőle, vagy csak egyet.
2013. máj. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!