Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer (fogamzásgátló)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer (fogamzásgátló) szedők?!

Figyelt kérdés
Ha a 7 napos szünetben kell antibiotikumot szednem akkor ugyanugy "kiüti" a tabletta hatását ?

2013. máj. 9. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
antibiotikum esetén szólnod kellene az orvosnak ,hogy fog.g. szedsz és olyat írjon fel ami jó mellette is.
2013. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Suprax-ot kell szednem!
2013. máj. 9. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy melyik időszakban kell az antibiotikumot szedned. A gyógyszer hatása ilyenkor lecsökken és épp ezért ajánlott védekezni.


Én mondjuk nem gumival szoktam ilyenkor, hanem csak megszakítással szeretkezünk. Persze tudom, tudom, nem védekezés... Viszont nekem 2 évig a tabi előtt is bejött, most meg úgy gondolom, hogy tabi mellett elég ha antibiotikumot szedek.


Szóval egyébként védekezés ajánlott!

2013. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokid, vagy bármelyik gyógyszerészt a lakhelyed körül. Én télen egy gyógyszerészt kérdeztem meg erről, hogy nem e baj, ha fogamzásgátlót szedek, és most antibiotikum is kell. Annyit mondott, hogy ne egy időben vegyem be, de amúgy semmi gáz. VIszont függ az antibiotikum összetevőitől. Neten rengeteg oldalt találsz ahol leírják, hogy melyik összetevőjű antibiotikum csökkenti a hatását a gyógyszerednek.
2013. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!