Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer hány %-ban nyújt védelmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer hány %-ban nyújt védelmet?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, nem szedek fogamzásgátló tablettát és egyéb fogm,azásgátló módszert sem használok.

Szeretnék lefeküdni a barátommal(ő már nem szűz)és óvszerrel akarunk védekezni.

Félek, hogy esetleg kiszakad vagy lecsúszik.

Nálatok ez már előfordult?


2009. szept. 30. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
99%
2009. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
igy van ahogy az első válaszoló mondja 99%, a legbiztosabb módszer jelenleg
2009. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlparázni a dolgokat...

Ha HELYESEN használjátok, (gondolom a barátod használta már) akkor nem lehet semmi probléma.

A mostani kapcsolatom elején fél 7 hónapig gumival védekeztünk, és egyszer sem(!) szakadt ki, csúszott le, vagy ilyesmi! (Masculant használtunk 10 vagy 12 darabosat) aztán váltottam gyógyszerre.

Ha ennyire izgulsz, csak elrontod az elsőt.

Ne parázz.

L/22

2009. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

- fél

Nem tudom miért irtam oda :D

2009. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest hogy az első válaszoló prímán megmondta a frankót, jól le lett pontozva...

grat annak aki pontozott...

2009. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én a durexet ajánlom neked!!!! eddig még nem volt vele gond, csak egyszer, de azt észrevettük, mert nem lehetett rágörgetni a péniszre, gyári hibás volt, de ez ritka!!!


[link]

2009. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ja még egy valami(durexes vok) azért választottuk ezt, mivel utánnanéztünk, és lifestyle, és a durex az ami nem csak cottond, de mondjuk síkosítót is meg egyéb dolgokat is gyárt, szal ők jobban értenek hozzá, és eza leggyakrabban vásárolt két cotton márka... masculannal sem volt gondunk, csak annyi a baj, h. ez nem annyira elterjedt, éshát inkáébb nem azt választottuk, igaz pedig olcsóbb lett volna, de ha ígyis kiszámítjuk alkalmanként 80 ft körüli az az összeg, amit kültünk, és ez így nemis drága!!!jah és mi nagy csomagolásút veszünk10-12 db-osat, hisz mindíg kell, jah és cseréljük állandóan a pénztárcában lévőt, mert ott jobban sérülhet, de monjuk ez ritka, mert mindíg elhasználjuk...:P

puszi szia:-)

2009. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 év óvszerezés alatt egyszer sem fordult elő hogy kiszakadt. a lecsúszás ellen pedig állati egyszerű védekezni, néha meg kell nézni hogy a helyén van-e és aktus végeztével is úgy kell kihúzni hogy fogni kell a pénisz tövén a gumit. ha a barátod már nem szűz akkor ezt tudnia kell.
2009. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem a durexxel az egyedüli problémám az volt, h szorított, de egyébként tényleg biztonságos.
2009. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

50-50 ... vagy kiszakad vagy nem. Figyeljetek oda és gyakoroljátok a felhelyezést.

24F

2009. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!