Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha váltok másik fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha váltok másik fogamzásgátló tablettára akkor helyreállhat a libidóm? Ti mit javasoltok melyik gyogyszer jo? /Jelenleg Lyndinette 20-at szedek/

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt a tabit szedtem, nem is vettem észre mennyire befolyásolja a libidóm, amíg nem hagytam abba. Két hónapig alig mertem emberek közé menni, annyira megugrott. :)

nem tudom mire válts, arra van az orvos:)

2013. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én Dienille-t szedek, és abszolút nem vagyok kívánós... de bevált, szép tőle a bőröm, meg minden, csak ennyi a hátránya, hogy teljesen közömbös vagyok sajnos néha :/
2013. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?Van gyereked?Én szülés elött évekig Diane35-t szedtem és nem volt semmi mellékhatása.De ezt baba utàn sajnos nem irják fel....
2013. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugye nem Diane35re akarod rábeszélni a kérdezőt?? Az nem fogamzásgátló, hanem hormongyógyszer, aminek a mellékhatása, hogy fogamzásgátló.


Kérdező, próbálj másik tabit, dokinak mondd el nyugodtan, hogy a libidód alszik. Nekem eddig minden fogamzásgátlótól bealudt a libidóm, némelyiktől kevésbé, de nincs nagy különbség sajnos..

2013. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Érdekes, mert a dokim kb. 6 évvel ezelőtt nekem is fogamzásgátlónak írta fel a Diane 35-öt. :-/ Igaz, egy idő után vérezgettem tőle, így le is cseréltem. Én Qlaira-t szedek most, és a libidóm is rendben van, meg én is. :-) 28/N
2013. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nőgyógyásztól kaptam a Diane35-öt, nem magamtól találtam ki, hogy nekem az kell :) Pár hónapja ment a balhé, hogy szinte minden nőgyógyász antibébinek írja fel ezt a tabit, mikor ez nem arra való, hosszútávú használatra nem alkalmas. Én 2 évig szedtem, mikor egy új dokihoz kerültem, aki nagyon kiakadt, hogy miért szedem már 2 éve és azonnal írt másikat, maximum fél évig javasolt használni, de gyógyszerként és nem antibébiként.
2013. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kb. 2 évig szedtem a Diane 35-öt. Egy pár hónapja már véreztem tőle félidőben, mikor elmentem dokihoz. A doki pedig a vérezgetés miatt írt fel nekem másik gyógyszert, de azt nem mondta, hogy a Diane 35-öt nem szabad hosszú ideig szedni, mert hormongyógyszer. Én ezt most csak tőled tudtam meg.
2013. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!