Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Velgyn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Velgyn fogamzásgátlóról? 17/L

Figyelt kérdés
Ma voltam életemben először nőgyógyásznál,nem rég élek szexuális életet,tehát semmi tapasztalatom a fogamzásgátlás terén. Állítólag egy elég új gyógyszernek minősül,patikákban is úgy kell megrendelni. Nagyon örülnék annak,ha valaki,aki ezt a fogamzásgátlót használja,leírná a vele kapcsolatos tapasztalatokat! Megbízható?
2013. máj. 17. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

....Ott volt az orvos, miért nem őt kérdezted hogy MEGBÍZHATÓ-e! 1. nyilván nem hasból ír fel vmi totál megbízhatatlan szart. 2. szerinted 1-2 nő, aki csak azt tudja, neki épp tökéletes/nem olyan jó lett, érdemleges infót nyújt neked?

mindenkinek máshogy hatnak a szerek. bárki bármit ír, az nem bizt h neked jól/nem jól hat.

2013. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nellnell válasza:
Mielőtt még más is a hülye válasz kategóriában nyilatkozna, elmondom az én tapasztalataimat. Nekem az 5.napon kellett elkezdenem szedni, így nincs köztes pecsételő vérzésem viszont emiatt az első hónapban gumit is kell használni, mert nem nyújt teljes védelmet. Semmiféle mellékhatást nem vettem észre magamon. Eddig egész jól bevált. (most kezdem a 2.levelet)
2013. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vwiki válasza:
Én is ugyanezt a tablettát szedem.. ne nevessen ki senki,de nekem a beszedéssel voltak problémák,mert ugy volt a betegtájékoztatóra feltüntetve,hogy kövessem a nyilakat a helyes sorrend érdekében,de a nyilak nem voltak sehol.. :) Jelenleg most tartok a második levélnél..
2014. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!