Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meglátom a gumit vagy felhúzom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátom a gumit vagy felhúzom azonnal elmegy a kedvem és fél6 (a barátnőm részéről a tabi nem jöhet szóba). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
A gumit sokan nem szeretik!Talájatok ki más védekezési modot.Vagy száll ki belöle idöben...stb
2008. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

hát a kiszállás kilőve...mert abból gáz is lehet...a tabit nem szedheti,krém,kúp,injekció kilőve .... vmi más??

de azért köszike

2008. jún. 17. 21:33
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne szedhetne fogamzásgátlót? Az lenne pedig a legjobb ha a gumitól elmegy a kedved. Bár nem értem mi bajod vele, elsőre furcsa, meg persze hogy nem jó, de ne arra figyelj hogy az ott van rajtad és akkor rendben lesz szerintem. Ha a lány húzza fel rád akkor még jobb.
2008. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tok rá nem figyelni....am mert orvosi utasításra nem szedheti!!de nah...e van
2008. jún. 17. 21:43
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
hüvelygyűrű..épp egy előzö kérdésben leirjak h mien is :) én sajnos nem ismerem
2008. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszike....még nem is néztem...most regiztem:)
2008. jún. 17. 21:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Írassatok neki a dokival egy pesszáriumot! Tudom maradi dolog, de jó! Egy perc alatt fent van és elég jó a hatékonysága!
2008. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

nincsmit:) Ha esetleg nem találod Mi a spirál mi a hüvelygyűrű név alatt fut.

de itt részletesebben is elolvashatod:

[link]

google a barátod:)

2008. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszike!utána néztem de nagyon sok kellemetlen tünete lehet...nem is sok!RENGETEG!!
2008. jún. 17. 21:56
 10/16 anonim ***** válasza:
hát sajnos mást nem tudok ajánlani csak egy nőgyógyászt:)ő tuti mindegyikröl tud mindent és a legjobbat fogja ajánlani:)
2008. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!