Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk/férfiak! Ha a friss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha a friss barátnőtök bejelenti, hogy fél a fogamzásgátlótól, akkor vállalnátok érte, hogy mindig gumival megy a dolog?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallani, hogy gumival nem olyan jó, inkább legyen tabletta. Nekem még nem volt barátom, de az összes barátnőm él már nemi életet és mind fogamzásgátlót szed. És mindegyik szenved! Néha előttem beszéltek róla, mindegyiken kijöttek a mellékhatások. Rólam még azt is tudni kell, hogy nálam nem egy egészséges, erős hormonháztartást bolygatnánk, hanem egy már amúgy is gyógyszerrel fenntartott kényes egyensúlyt. Ebben mennyire megértő az erősebbik nem?
2013. máj. 19. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog.
2013. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem érti meg, akinek nem érsz annyit, hogy felhúzza azt a nyamvadt gumit, az nem érdemel meg téged.
2013. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretni fog a srác, akkor 100%, hogy meg fogja érteni
2013. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem is engedném, h azzal a sz*arral tönkretegye magát csak azért, h nekem jobb érzés legyen...
2013. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dyro95 ***** válasza:
18%
ez egy összetett dolog, én fiúként hasonló kb ebben a helyzetben vagyok, és természetesen hajlandó vagyok gumit húzni, viszont sokkal kevésbé hatékony védekezési módszer a gumi a tablettánál (előírás szerinti használat esetén), abszolúte másodlagos kérdés az a "kellemetlenség", hogy óvszert kell húzzak, úgyhogy amennyiben megoldható, menj el nőgyógyászhoz, lehetőleg egy olyanhoz, aki ért is a hormonokhoz, illetve a fogamzásgátlókhoz, és kérd ki az ő véleménxét, nagyon sok különböző fogamzásgátló van, hidd el, lesz olyan amit nyugodtan szedhetsz, és hidd el, ha a barátnőid is ezt tették volna, nem jártak volna így
2013. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%

Kapsz pár választ itt amiknek a 85%-a álszent,ezzel mit érsz el?Ez a gyakorikérdések.hu.A valóságban (ugyebár) sokkal több férfi van akik teljesen más mentalitással rendelkeznek.Tehát hiába mesélget itt 30 ember,az még nem jelenti azt hogy a többiek is (több millióan) ugyanígy gondolkoznak


Nem arra vagy inkább kíváncsi hogy általában mit reagálnak erre a férfiak?


Keresnek mást.Igen szörnyű,de ez a való világ

2013. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Az én pasim le akar beszélni a tablettáról, azt mondja neki nem kínzás a gumi, inkább ez mint hogy gyógyszerezzem magam (de én azért majd fogok szedni később, ha gyakran tudunk együtt lenni, egyelőre nem érné meg)

A normálisabbja bevállalja. Persze vannak hülyék akik nem akarnák...

2013. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos én férfiként csak gumival csinálnám. Nem bízom a nők bogyószedésében. Nem a tablettákban nem bízom, hanem abban aki szedi. Baromi veszélyes játék férfiként, ugyanis nem tudod ellenőrizni, hogy a csaj tényleg szedi e. Teljesen az ő igazmondására vagy utalva. Ha a hölgyike úgy dönt, hogy tőled bizony gyereke lesz, akkor semmit sem tudsz tenni ellene, szembesíteni fog azzal, hogy bocsi drágám terhes vagyok. Arról nem is beszélve, hogy a csak gesztagént tartalmazó alacsony hormontartalmú minipill szedése például, nagy odafigyelést igényel és ha egy szem kimarad, már az bukta lehet.

Szóval gumi nélkül csak olyan nővel szeretkeznék, akivel el tudnék képzelni egy közös gyereket.

2013. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként szerintem is a férfiaknak sokkal kockázatosabb, hiába nem ők szedik.. Ha valaki nem akarja a gumit, azt lehet úgy is értelmezni, hogy mekkora egy s*gg, hogy nem vállalja a barátnője kedvéért ezt a "pici" kellemetlenséget.. De úgy is, hogy abszolút megbízik a barátnőjében, és nem feltételez róla olyanokat, hogy egy gyerekkel akarja magához láncolni..


Ha nálad tényleg arról van szó, hogy komolyabb dolgokat is okozhatna a bogyó, nyilván ne szedd senki kedvéért, keress olyat, aki megérti ezt. A barátnőid meg egész konkrétan h*lyék. Ha kijönnek a mellékhatások, vissza kell battyogni a dokihoz, elmesélni, és addig kísérletezni a többivel, amíg valamelyik jó nem lesz! De ha valaki szeret szenvedni, hát szíve joga.

2013. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!