Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy terhes vagyok? (további információ lenn)!

Figyelt kérdés
márciusban a párommal egy alkalommal kiszakadt az óvszer, ezért megbeszéltük, hogy beveszek esemény utáni tablettát. Ezután kb. 2 héten belül megjött a menstruációm ugyanebben a hónapban már második alkalommal, de normálisnak tartottam a tabletta miatt. Ezután teljesen mostanáig nem jött meg ujra és már május 20 van. Ezalatt az idő alatt csináltam egy terhességi tesztet és negatív volt, de nem vagyok nyugodt mert a vérzésem, furcsa jellegű, barnás.
2013. máj. 20. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges bármi, de aktus utáni 3. héten a teszt kimutatja(már ha veszed a fáradtságot és elvégzed)
2013. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor menj nődokihoz
2013. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Hányszor kell még leírni, hogy van, akinek egy esemény utáni után fél évig nem áll be normálisan a mensije? Hányszor kell még leírni, hogy akkora hormondózist adtál magadnak, ami teljesen összekavarta a saját szervezeted hormontermelését?


Fogjátok már fel, te és a tájékozatlan kis társnőid, hogy ez NEM cukorka, NEM c-vitamin, hanem kőkemény hormon, ami hosszú hónapokra beleszól a saját működésedbe. Mit vársz, hogy majd rögtön minden ugyanolyan lesz???

2013. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer is megzavarhatta a ciklusod...mivel a tabletta miatt hamarabb jött meg akkor, most valószínűleg azért olyan furcsa, mert az bezavarta a ciklusodat és még nem állt helyre a normális állapot. De ha kétséged van kérdezz meg egy gyógyszerészt vagy végy még még egy tesztet.
2013. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3! teljes mértékben igaza van N
2013. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha olyan tájékozottnak tartanám magam ebben a témában akkor nem tettem volna fel a kérdésemet, a neten csak általánosan irja az információkat, itt meg tapasztalatokat is olvashatok más nőktől, akik hasonlóan vannak mint én. minek kell rögtön ilyen durva válaszokat irni?
2013. máj. 20. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha tájékozódni akarnál, elolvashatnád a többi, szó szerint ugyanerről szóló kérdést.
2013. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem semmi baj hogy feltetted a kerdest! Nemhinnem hogy terhes vagy nyugodj meg!:)
2013. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!