Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia nevű fogazmás gátlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia nevű fogazmás gátlot szedek már 9 hónapja. Eddig mindig megjött rendesen . Most ugy vagyok hogy még van 1 zöld bogyom de ienkor már megszokott lenni . Az nagyon nagy baj? Vagy ienkor is késhet? .

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is az elején rendesen kb a 2. zöld bogyónál megjött,de már egy ideje csak aznap jön meg mikor este már az első tabit kéne bevennem...izgultam is miatta egy ideig,de nem egyszer fordult már ez elő,na meg végül mindig megjött és rendesen tartott 3 napig ahogy szokott.Úgyhogy egyenlőre nyugi:)
2013. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-két nap késes belefér. Nekem is most egy nappal a megszokott előtt jött meg fogamzásgátlóval...
2013. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!