Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csütörtökön, pénteken és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön, pénteken és szombaton nem vettem be a fog. Gátlót. A 21 darabos csomag HÉTFŐN fogyott volna el. De mivel ugye 3 db tablettát nem vettem be, a vérzésem ma megjött. Mikor kezdjem el az új csomagot?

Figyelt kérdés
MA (mintha legeslegelőször kezdeném) vagy ugyanúgy várjam meg a 7 napos szünetet?
2009. okt. 4. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
az utolsó bevett szem utáni 8. napon kell kezdeni az újat ha az utolsó hetiből felejtettél el. tehát bevetted utoljára szerdán, jövőhéten csütörtökön kell kezdened egy új levéllel(kezdheted hamarabb is ha jólesik, de később semmiképpen, mert akkor nem leszel védett).
2009. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy miért nem veszitek be. Azért van felírva hogy rendszeresen szedjétek. Aztán meg be vagytok szarva, hogy jaj terhes leszek. Ha meg csúsztatni akartok, akkor pontosan rá van írva minden a használati utasításra.
2009. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ezzel bekavartál? A bogyó nem véletlenül 21 db-os. Nem lehet kihagyni..


De Te tudod.. tarts meg a 7 nap szünetet akkor most már, és aztán vedd be..

2009. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!