Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltatok mar hasonlo helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renata julia kérdése:

Voltatok mar hasonlo helyzetben? A fogamzasgatlo masodik szem tabletajat elfelejtettem bevenni csak masnap jutott eszembe nagyon felek hogy teherbe estem mert a betegtajekoztato szerint a kockazata fent all! jartatok mar igy?

Figyelt kérdés
Koszonom mindenkinek aki ir mert nagyon stresszelek mar van ket gyerekem es eleg kicsi koztuk a korkulonbseg!
2013. máj. 26. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első levél második szem tablettáját?

Csak mert akkor, ha bevetted volna, akkor is teherbe eshetnél, ugyanis az első levél alatt még nincs igazi védelem.

Ha már rutinos fogamzásgátló szedő vagy, akkor is pech, mivel ezeknek a tabiknak alacsony a hormon tartalmuk stb, ha egyszer is kihagyod, megtörténhet a baj.

2013. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
És akkor most mit csináljunk? Lehet teherbe esel, lehet nem. Pont.
2013. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a beteg tajekoztato szerint a tabletamentes heten is ved a fogamzasgatlo!en pedig ep az utanna valo heten felejtettem el bevenni!de az utobbi 6 napban vedekeztunk es aznap amikor nm vettem be nm voltam egyutt a ferjemmel!
2013. máj. 26. 19:10
 4/8 A kérdező kommentje:
en nem kertem hogy mas csinaljon vmit csak azt hittem mas is jartzi mar igy!kos
2013. máj. 26. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Igen voltam,de én nem engedtem a punciba élvezést mindjárt az első levél második szem tablettájánál.
2013. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, tehát rutinos fogamzásgátló szedő vagy. :) Így más. De a lényeg, hogy bár a tabi mentes héten (mikor meg is jön) véd a fogamzásgátló, utána már, mikor jön a következő levél és kimarad egy szem (nem számít, hogy a második vagy a huszadik) fenn áll az esély a terhességre. :-/
2013. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek akin irt!mar januar ota szedek fogamzasgatlot nem most kezdtem el!es csak egyszer felejtettem el bevenni!azert kerdeztelek titeket hatha massal is fordult mar elo ilyesmi!
2013. máj. 26. 20:38
 8/8 A kérdező kommentje:
megjott koszi mindenkinek!aki normalis valaszt irt!
2013. jún. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!