Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barnás folyás mensi helyett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnás folyás mensi helyett. Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Barátommal mindig védekeztünk, kb 2 hónapig éltünk szexuális életet, s vele vesztettem el. Mióta szakítottunk már megjött egyszer rendesen, igaz késett, ezért akkor csináltam 2 tesztet, de negatívak lettek (fel voltam fázva és egyébként sem pontos a menstruációm). Most hamarabb a kelleténél (bár ezt nálam nem lehet tudni...) "megjött" illetve csak kb 4 napig barnás folyásom volt, illetve egyik reggel eléggé görcsöltem, s akkor kb egy kanálnyi vér is kijött belőlem.


Szerintetek lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?-

Egyéb tünetem nincs, illetve kissé híztam, de annak az evés az oka sztem :D-

Vagy miért lehet ez?


2009. okt. 5. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hasmenés
2009. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mitől lennél terhes ha két tesztet is csináltál(remélem az utolsó aktus után legalább két héttel) és mindkettő negatív lett azóta pedig nem éltél szexális életet?
2009. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, lehet hogy valami fertőzésed van vagy gyulladás, esetleg ciszta, jobb tisztázni a dolgot. Nekem egy fél évig csak barnázás volt aztán a végén már a folyásom is barna volt és kaptam hüvelykúpot és most ezer év után megint rendesen megjött. :)
2009. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!