Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hónapig szedtem fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapig szedtem fogamzás gátlót. És március 4. -én hagytam abba. És most 17. -én lefeküdtem a barátommal. És abban a hitben voltam hogy ez 3 hónapig tart a hatása. De most hallottam hogy egy hétig jó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok?
2013. máj. 30. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem 100%. Azért idő, míg a ciklusod újra beindul. Menj el nőgyógyászhoz.
2013. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó esélyed van rá.Csinálj tesztet,most már nagy valószínűséggel kimutatja.
2013. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem? Mindig meg kell állapítanom, hogy a nők többsége túl ostoba a fogamzásgátló tabletta szedéséhez.

Egyébként csináltass tesztet. már jó eredményt fog mutatni.

2013. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy három hónapig tart a hatása a három hónapig szedett fogamzásgátlónak..pont, mikor szeded.

Teatyaúristen......

2013. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem amikor szedtem hanem amikor már nem!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 30. 08:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Aranyom, megsúgom, a fogamzásgátló tabletták addig hatnak, amíg szeded őket. Utána nem.

Vannak viszont fogamzásgátló injekciók, na az hathat három hónapig. Ha nem lettél terhes, akkor legyél szíves majd elmenni egy nőgyógyászhoz, és kérni olyat, mert mindenki jobban jár, ha megkíméled a magyar társadalmat a génállományod továbbörökítésétől.

2013. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek a kommenteket
2013. máj. 30. 08:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Megint te? Tegnap este is megmondták nem vagy komplett, hogy halgattál egy hülyére, ma is kiírod. Senki nem fogja neked igazolni a tévhitet, hogy 3 hónapig hat a fogamzásgátló.

Menj el nőgyógyászhoz vérvételre. Pontosabb az eredménye hidd el!

2013. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem is értem az ilyet. Kinyitja a dobozt, beveszi a tablettát, és előtte nem olvassa el, mi van azon a cetlin, amit mellé raktak? :o Ott mindent leírtak, mikortól véd, meddig véd, mit kell tenni, ha kimaradt egy tabletta, ha hánytunk, ha megy a hasunk stb. És mégis napi 5 ilyen kérdés van... Nem tudtok olvasni, drága nőtársaim???
2013. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves előző, végre egy intelligens nő! Pedig már kezdtem azt hinni, hogy kihaltatok.
2013. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!