Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás mellett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrienne.M. kérdése:

Fogamzásgátlás mellett a menstruációt (kezdetét, lefolyását) ugyanúgy befolyásolhatja stressz, megfázás, stb?

Figyelt kérdés
Ha a megszokott időben nem jön meg, nem feltétlen kell azonnal terhessége gyanakodni, nem?

2013. máj. 31. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell azonnal. De fogamzásgátló mellett ritkák a csúszások.
2013. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ugyanúgy befolyásolhatja stressz, megfázás"


NEM.


Azt viszont egyetlen egy tabletta tájékoztatója sem írja, hogy mindig fixen, mindig ugyanazon a napon kell megjönnie.


Persze jellemző, hogy a tablettától napra, órára pontosan ugyanakkor jelentkezik a megvonásos vérzés, de ez nem követelmény.


A követelmény csak az, hogy a 7 napos szünetben mindig jelentkezzen vérzés.

2013. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Pont azért kérdeztem, mert már egy éve szedem a tablettákat, mindig napra,órára pontosan ugyanakkor jött meg, ezúttal viszont nem. Mostanában gyakran voltam feszült, stresszes, ezért kérdeztem, hogy ez lehet-e itt is befolyásoló tényező.

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 31. 14:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint a 7 napos szünetben jött meg mindig úgy, ahogyan kellett.
2013. máj. 31. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a 7 napos szünetben kimarad a megvonásos, akkor bizony az első teendő egy terhességi teszt elvégzése.
2013. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!