Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van ha par nappal elobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha par nappal elobb kezdem el szedni?

Figyelt kérdés
7-en kene megjonnie a menstruaciomnak es baratommal elutazunk 1 hetre , gondoltam megkerdem mi tortenne ha nem a mentruacio elso napjan vennem be a gyogyszert hanem ma. Nem vedekezes celjabol erdekel hanem eltolas szempontjabol.Ha nem jo ez az eltolasi modszer tudnal-e mas modeszert ill. miert nem jo ez a modszer?

2013. jún. 3. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ne kezdd el elobb mert nem fog hatni rendesen.. nem viccből irják rá h a mensi első napján kell kezdeni..
2013. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eltolás szempontjából csinálnád, valószínűleg működik. Nem fog megjönni (legalábbis valószínű), viszont akkor az első hónapban még végig használjatok óvszert.
2013. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mint emliettem csak eltolas miatt erdekelne nem pedig vedekezes miatt ,ovszerrel vedekezunk mindig de szeretnem ha kellemesen romantikusan telne ez a het nem pedig zsimbesen meg gorcsokkel.. remelem minden rendben lessz tovabbi valaszokat varok
2013. jún. 3. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első levél tablettával tervezed a cikluseltolást? Félek nem fog sikerülni se és védeni se.

Akkor tudnád eltolni, ha más tablettáznál és plusz napokat adsz hozzá.

2013. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én az esküvőmőn nem akartam, hogy meglegyen. Hónap közepén elkezdtem szedni egy levél gyógyszert így el tudtam tólni. (Nekem akkor hosszú szünet után az első levél volt)


Ha nem az első levél tabletta, akkor bele is van írva, hogy ha csúsztatni szeretnél ne tarts szünetet!


Viszont ha csak úgy elkezded szedni nem fog védelmet nyújtani! Arra figyelj, hogy utána vagy szedd a használati utasítás szerint, vagy ne szedd. Ne borítsd fela szükségesnél jobban a hormon háztartásodat

2013. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha el akarod tolni, már most kezdd el szedni, akkor talán működni fog. Viszont közti vérzést okozhat, ami nem olyan kellemetlen, mint a menzesz, viszont akár egész hónapban tarthat.
2013. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!