Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e valami bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e valami bajom?

Figyelt kérdés
Nos, a problémám az hogy a barátnőm kombinált fogamzásgátló tablettát szed. Ezzel ugye nem is lenne probléma. Mivel a vizeletben jelen van ezen tabletták hatóanyaga és ezek az anyagok szennyezik a talajt és a vizek minőségét, ezért azt szeretném tudni hogy ha pl. olyan eset van hogy nem éppen fürdést követően kerül sor egy orális szexre, hanem mondjuk Ő elmegy pisilni és és utána mondjuk egy negyed órával, akkor ezek a hatóanyagok hatással lehetnek-e az én szervezetemre? Remélem érthetően leírtam a nyűgömet.

2013. jún. 3. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kerül pisi a szádba ,ha erre vagy kíváncsi.

Én nem nyalnám ki fürdés előtt!

2013. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogy is,miért ? ha spontán leakarna sz@pni akkor ha te előtte 30 perccel pisiltél ő károsodik?A tabletta anyagai nem lehetnek rád hatással,még ha szó szerint meginnád a pisijét a barátnődnek.A fogamzásgátló az agyat csapja,nem pedig a szervezetben tesz változást.Szóval egy algopiryn is jobban árthat neked is mint a tabletta,bár minden más gyógyszert is kizártnak tartok mert mikor kiürül a szervezetből akár vizelet akár széklet formájában már lebomlott benned:)
2013. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ha meg is innád a pisijét, akkor is kevesebb "anyag" kerülne beléd, mint amennyi egész életed során a talajból-vizekből közvetetten beléd jut.
2013. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez már mekkora!

Azért nem aggódik, hogy a barátnője mérgezi magát,

attól viszont falnak megy, hogy neki bármi baja is lehet...


A kis díszpéldány!

2013. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

figyelj csak 4-es:

1., Te nem ismered a barátnőmet és nem tudod, hogy milyen típusú ember. nem tudod, hogy egy makacs és saját véleményében roppant nehezen befolyásolható nő.


2., Ki a faszom vagy Te hogy ítélkezz felettem? Feltettem egy szimpla kérdést, amiben szerintem semmi rosszindulat nincs. Szimplán elgondolkoztam ezen a dolgon és gondoltam megkérdezem, de ebbe a tetves világba már azt sem lehet, mert tele van ilyen szutykokkal mint te.

2013. jún. 3. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

De azért élvezed, hogy csupaszon dugdoshatod a micsodádat, nem? ;)


Nincs az a makacs nő a földön, aki a világ legelavultabb gyógyszerével mérgezné magát, ha nincs rá oka.


Ha nem lenne szex, vagy nem mennél bele csak óvszerrel annak ellenére, hogy bogyót szed... előbb-utóbb letenne róla.


Egyébként pont ugyanannyira mérgez téged, mint a világ férfilakosságát és az összes tablettát nem szedő nőt a Földön.


A hormonokat ugyanis nem szűrik ki a vízből.

Így pólyás korod óta iszod azokat a hormonokat, amik a vizelettel kerülnek az ivóvízbe.


Világméretű probléma. És amíg ennyien szedik, nem fog változni.

2013. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!