Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan cseréljek óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cseréljek óvszert?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és a barátnőmmel tervezzük, hogy nemsokára lefekszünk egymással. Nekem és neki is ez lesz az első. Az lenne a kérdésem, hogy elmegyek és utána folytatnánk a szexet, akkor óvszert cserélek. De ha például spermás lesz a kezem és azt szárazra törlöm akkor a spermák a kezemen elpusztulnak, vagy megmossam a kezem meleg vízzel , vagy mit tegyek hogy a spermák elpusztuljanak? Bunkó válaszok nem érdekelnek.

2013. jún. 3. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kill them with fire! :D


Ha az előző óvszert helyesen használtad, akkor mikor leveszed, nem lesz spermás a kezed. De amúgy meg ja, melegvízzel öblögesd.

2013. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehúzod, kukába vele, és megmosod magad OTT is, és a kezedet is, szappanos melegvízzel.
2013. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogyvagyunkma :DDDDD

igen, a spermák minden viszontagságot túlélnek, úgy tudom, egyedül a nő nyála pusztítja el őket. :D

Bocsánat kérdező, figyelj, szappanos kézmosás elég, de valóban guminál ha leveszed nem leszel cuccos. Mindkettőtöknek első szex, én kb 2%-ot adok rá, hogy egyből többször szexeltek. :) 31N

2013. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kill them with fire!"


Még azt is túlélik xD

2013. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!