Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mit válasszak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit válasszak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (16 éves) szeretnék lefeküdni. Mindketten szeretjük egymást, emiatt gondoltunk erre, már több hónapja egytütt vagyunk :)


Ha nem lenne semmi védekezési módszer, akkor nem is nyúlnánk egymáshoz semmi módon sem a teherbeesés elkerülése végett. Az óvszerre gondoltunk legelsőnek, a barátnőm elégnek gondolta. Ugye kezdők vagyunk, tehát akár ki is szakadhatna, ha ügyetlenül használjuk.

Én ugye nagyon biztosra szeretnék menni, tehát arra is gondoltam, hogy valami helyi fogamzásgátló készítmény használatát is igénybe vennénk. Szerintetek mi lenne a legalkalmasabb? Nem lenne gáz a gyógyszertárba ilyesmiért menni? Valami hüvelykúpért, meg egy csomag óvszerért? Nem néznének hülyének?


A válaszotokat előre is köszönöm.

17 éves izguló fiú



2013. jún. 3. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a legalkalmasabb az óvszer mellé azt nem tudom, de abban megnyugtathatlak hogy az ég világon senkit se fog érdekelni mit veszel a gyógyszertárban vagy akár a boltban, hozzá vannak már szokva. Mellesleg pedig dicsérendő hogy ennyire felelősségteljesek vagytok.
2013. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"A válaszotokat előre is köszönöm.

17 éves izguló fiú"


Izguljál tovább.

2013. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Óvszer elég, de használhattok mellé még spermicidet is, ha biztosra akarok menni (mondjuk a spermicid amúgy nem valami megbízható, szóval ha kiszakad a gumi, én nem bíznék benne...)

Inkább tanuld meg az óvszert használni és akkor nem lesz gond! :)

2013. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de azért én egy kicsit izgulok emiatt. Szerintem egy természetes dolog, hogy bizonytalan vagyok az első alkalommal...


Az anyádékat kellene megkérdezni, hogy ők nem izgultak-e?

2013. jún. 3. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is, pozitív hogy gondoltok a védekezésre már a kezdetekkor. Szerintem elég amúgy egy sima óvszer, valószínűleg a barátnőd is kíván téged tehát elég nedves lesz, de mivel izgul meg stb. lehet mégsem, így ezesetben egy extra sikosítóval ellátott darab lenne a megfelelő, (pl durex elit (lila színű)).

Én barátnőmmel először csak simát használtunk és semmi gond nem is volt vele, majd később mikor már 4-5 hónapja éltünk nemi életet akkor egyszer kiszakadt. Másnap bevett egy eseményutánit és semmi baj nem történt. És ez volt az egyetlen alkalom hogy elszakadt a gumi.

21/F

2013. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!