Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fog. Gátlónál jön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fog. Gátlónál jön a 7napos szünet, és késik 3 napot, utána meg csak 2-3 napig van vérzésem, közben vannak olyan "tüneteim", hogy szédülés, hányinger, egyszer rengeteg eszek, máskor semmit se kívánok, meg stb. Lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Volt aki azt mondta, hogy attól még lehet terhes hogy megjön, mivel a gyógyszer miatt van a vérzés. Nem tudom, hogy kire hallgassak:S Tudom, menjek dokihoz, fogok is, de kíváncsi vagyok a véleményetekre is.
2009. okt. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ha rendesen szedted, akkor szerinted mi a nyavalyától lennél terhes? nem az az alapeset hogy teherbe esel és ennek ellenére vérzel, hanem hogy véd a gyógyszer, nem leszel terhes és vérzel. ne képzelődj!
2009. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na várj, megpróbálom értelmezni amit írtál. A hét napos szünet harmadik napján jött meg és csak három napos volt? Ez az első levél és még sosem szedtél? Mert ez esetben normális, és mostantól a továbbiakban is ilyen menstruációra számíthatsz.

Egyébként gyógyszer mellett álltalában azok szoktak teherbe esni, akik néha-néha kihagynak pár szemet stb.

2009. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet a gyógyszer mellékhatása is, lehet, hogy a szervezeted így reagál rá. Lehet hogy teljesen más miatt vagy rosszul.. Stb.. Erre mi neked nem tudunk válaszolni, pont azért mert számtalan oka lehet.. :/
2009. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, már egy jó ideje szedem a gyógyszert, és gyógyszer nélkül is mindig pontos volt, ezért ijedtem meg picit, hogy késett, sosem szokott. rendesen szedem a gyógyszert, akkor biztos nincs semmi gond. köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 7. 22:23
 5/5 anonim válasza:
Lehet,hogy csak a gyógyszernek a mellékhatása,de ha nagyon nem vagy biztos a dologban,esetleg kérdezz meg egy nőgyógyászt.
2010. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!