Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hét hónapja szedek fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hét hónapja szedek fogamzásgátlót akkor normális, hogy menstruáció után két héttel barna folyásom van?

Figyelt kérdés
Lehet terhesség esetleg, mert nem elég erős hormontartalmú a gyógyszer számomra ??

2013. jún. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális szerintem, én elmennék a helyedben nőgyógyászhoz! Lehet gyulladástól, vagy fertőzéstől....., de ne hagyd magad kezeletlenül, mert meddőséget okozhat, ha bajod van és nem kezelteted!
2013. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De terhesség kizárva, ugye ? Egyébként most indulok is dokihoz !
2013. jún. 6. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 1 évig szedtem fogamzásgátlót. Van ilyen mellékhatása. Szóval lehet teljesen normális. Nekem 10 hónap után se szokta meg a szervezetem a gyógyszert és produkáltam ilyen tüneteket. Az orvos azt mondta, hogy teljesen normális. Folyása mindenkinek van. Mindenesetre lehet beágyazódási vérzés is úgyhogy mindenképp nézesd meg magad, nehogy tényleg terhesség legyen a vége. De megijedni nem kell. Szerintem csak melléhatás:)
2013. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A bogyónak lehet ilyen pecsételő vérzéses mellékhatása, ahogyan előttem is leírták. Azt mondják, hogy ez a tablettaszedés 3. hónapjáig normális, utána hozzá kellene szoknia a szervezetednek és nem szabadna ilyen tüneteket produkálnia.

A mellékhatás mellett valóban lehet beágyazódási vér is. Ezesetben viszont TILOS továbbszedned a tablettát, szóval irány az orvos! :)

2013. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sürgősségi eset néven kaptam időpontot dokinál, nagyon rendes volt, elvileg ma már nem tudott volna fogadni... Kiderült, hogy méhgyulladásom van ! Ne halogassa tényleg senki, csak ezt tanácsolom, ha valakinek hasonló problémája van !
2013. jún. 6. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak és mihamarabbi gyógyulást kívánok neked! :)
2013. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást:/ Reméltem, hogy neked se lesz komoly, ahogy nekem se volt. Biztos hamar helyrejössz:)
2013. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj, de rendik vagytok :) es mindenesetre koszonom a valaszokat :D
2013. jún. 6. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!