Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy rosszkor kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rosszkor kezdtem el szedni a fogamzásgátlót? Ill. védelmet nyújt már?

Figyelt kérdés

Szűz lány vagyok, nem állt még be rendesen a menstruációm, ezért elmentem dokihoz és felírt nekem fogamzásgátlót. Elvileg a menstruációm első napján kell elkezdenem szedni. Azt hittem megjött, de csak fél-1 napig véreztem utána semmi. Előtte való éjszaka borzalmas görcseim voltak, ezért is gondoltam, hogy megjött. Azóta szedem a bogyókat (11 napja).

Mielőtt elkezdtem szedni 2x alaposan elolvastam a betegtájékoztatót, és miután felmerült ez a kérdés megint átolvastam, de erre sajnos nem találtam a választ.

Van egy komoly kapcsolatom és most lesz az évfordulónk jövő héten és szeretném elveszíteni akkor a szüzességem. Az a kérdés, hogy véd-e a tabletta, ha "rosszkor" kezdtem el szedni? (Addigra már 17-18 tabletta lesz bevéve.) Vagy várjak inkább míg megjön és a második adagot kezdem el szedni? Csak eléggé szentimentális vagyok és nekem fontos lenne, hogy akkor történjen meg. Egyéb esetben természetesen várnék, de már megérett a kapcsolatunk erre és nagyon szeretnénk. A párom persze azt mondja, az a lényeg, hogy egészséges legyek és ha kell ő vár, rajtam áll a dolog ő támogat.

Előre is köszönöm a válaszokat!(:



2013. jún. 9. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha védekeznétek egyéb módon is (pl óvszerrel)?
2013. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én óvszert nagyon nem szeretnék. Lehet, hogy hülyén hangzik, de én tényleg viszolygok attól, hogy az a latex darab bennem legyen és így azért elég kellemetlen lenne az együttlét.
2013. jún. 9. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább viszolyognál egy benned lévő gyerektől, mint egy latexdarabtól? Ha rosszkor kezdted el szedni, akkor nyilván nem hat az első levél alatt. Egyébként meg keress másik nőgyógyászt; aki azért ír fel fog.gátlót, hogy rendszeressé tegye a ciklusodat, azt messze kerüld el.
2013. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nemrég állt be a ciklusom"

Ahhoz, hogy az ember tablettát szedhessen, legalább 2 éves rendszeres vérzés kell.


"Véd-e, ha rosszkor kezdtem szedni?"

Nem.


A gumi miatt meg feleslegesen hisztizel. Sosem próbáltad, de leszólod...mi alapon?

A nő nem is igen érzi. Ráadásul síkosít, szóval pont, hogy megkönnyíti az első aktust.

2013. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"A nő nem is igen érzi."

Na hat ez jo nagy baromsag volt, tuti, hogy ferfi irta! En az elso par alkalommal is ereztem, es most, jo sok evvel kesobb is erzem.

Ha meg sikositast akarsz, vegyel sikositot. Nem azt mondom, hogy a "gumi rossz, a tabi meg jo".. csak azt, hogy ha kicsit is erzekeny a borod odalenn, akkor bizony erezni fogod!

2013. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!