Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az 500 Ft körüli terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 500 Ft körüli terhességi tesztek gyógyszertárban is kaphatóak, vagy ez csak a drogériai tesztekre árára vonatkozik?

Figyelt kérdés
Mikor régebben vettem 1700 ft körül fizettem érte,de akkoriban mint most sürgős volt, kérdezték ez jó lesz én pedig bólintottam.Tehát kérhetem úgy hogy egy olcsóbb árkategóriás tesztet szeretnék?

2013. jún. 9. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj a rossmannba,ott van olyan ami olcsó,kb 5-600 ft körül van úgy emlékszem.
2013. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.A gyógyszertárban is van 800 ft körül,ez biztos,mondd ,hogy az olcsóbbat kéred.
2013. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a rossmanban lehet venni már 300 ft-ért tesztcsíkot, de 400ft-tól már vannak rendes tesztek is. Dm-be is láttam már 2db-osat 500 ft-ért.

Gyógyszertárba ahol utoljára voltam 800 ft volt a legolcsóbb

2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!