Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ez volt, akkor nem történhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez volt, akkor nem történhetett baj, ugye?

Figyelt kérdés

Ma voltunk együtt, és első volt mindkettőnknek.

Előtte volt egy kis petting, tipi-tapi...aztán felhúzta a gumit, és nehezen bement kb 5-6 centire, de aztán fájt, és abbahagytuk, kb 1 perc után.

Ő attól fél, hogy lett valami, netalán mikor húzta fel akkor ragadt valami a gumi külső felére. De mivel több próbálkozás után ment be nekem pár centire, úgy gondolom nem lehetett semmi, + szűz is vagyok.

Szerintetek? Ő fél nagyon.

18L


2013. jún. 9. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
félelem és rettegés a hálószobában...nem lesz semmi
2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szarul húzta fel akkor a gumit.

Több előjáték kéne meg némi tapasztalat szerzés.

2013. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, h nem történt semmi, nyugi. :)
2013. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztos voltam benne, hogy nem, de szegény annyira be van ijedve, hogy nem igaz.

Ha véletlen felkent volna valamit a gumi külső felére, az rég lekenődött mikor próbálkoztunk... nem?

2013. jún. 9. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idióta embereknek szexelni, jézusom... Minek próbálkoztok ilyenekkel, ha már attól is beszartok, hogy jajj, valaki rámnézett, lehetek terhes? Ugyanaz a kategória kb...
2013. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Snooch ***** válasza:

Biztosan nem leszel ennyitől terhes.

A barátod pedig nézzen bele picit a biológia tankönyvébe, mert félelmetes, hogy ennyi idősen (gondolom veled egyidős lehet kb) így megijedjen a semmitől.

2013. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egész nap nyugtatgattam....:)
2013. jún. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!