Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta szedése közben hiba....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta szedése közben hiba. Lehet gond?

Figyelt kérdés

A tabletta szedés első hetében csináltam egy nagy hibát, olyan gyógyszert szedtem be, ami lehet, hogy üti a fogamzásgátlót és nem alkalmaztunk kiegészítő védekezést annak a másik gyógyszernek az első bevétele napján. Utána viszont végig, egész hónapban védekeztünk pluszban, mégis eléggé kétségbe voltam esve. Mikor meg kellett volna jönnie, első nap nem jött meg, kétségbeesetten csináltam egy xepil tesztet, ahol először bepirosodott az a terület is, ahol a 2. csík lenne, de 3 perc után csak a kontroll csík maradt. Aztán másnap szerencsére megjött, de kevesebb volt a megszokottnál... Emiatt egy hétre rá megint csináltam egy xepil tesztet, megint az volt a helyzet, hogy bepirosodott az egész egy nagy foltban, ahol a 2 csík van, de végül 3 perc után csak a kontrollcsík volt piros, a 2. csíkon semmi.

Szerintetek lehetek terhes vagy ez azt jelenti, hogy megnyugodhatok. (Sose használtam még tesztet korábban, nem tudom, hogy mit jelent, hogy bepirosodik az egész először, illetve hogy ezek mennyire megbízhatóak vagy sem.)



2013. jún. 12. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz. Azért piros az egész, mert a vizelet eláztatja picit, gondolom rá van írva, hogy hány perc után mutatja a valós eredményt. Aszerint nézd. Jellemzően, ha túl sokat vársz, inkább 2 csík szokott megjelenni, ami szintén megtévesztő lehet.
2013. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!