Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnöm szedi a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnöm szedi a fogamzásgátlot és én ovszert használok akkor biztos, hogy nem történhet semmi?

Figyelt kérdés
Ès ebben a honapban nem felejtette el bevenni...(bocsi az èkezetek miatt)
2013. jún. 19. 06:47
 1/7 anonim válasza:

ez logikus hogy nem am holland 2-ős védelemnek hivják

de nem lessz semmi

2013. jún. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha történt is valami, azt a gyereket hagyjátok meg! ő lesz, az uj chuck norris ! :D
2013. jún. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Duncan McLoad, ha világra jön.

Azt nem értem, miért terheli a szervezetét hormonokkal, ha te óvszert használsz? Azért nem TicTac-ot szed, azzal legyetek tisztában.

2013. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem törtènhet semmi?"

Bármi történhet. Mondjuk annak a valószínűsége, hogy teherbe esik kb. annyi, mint 200 méterről kiszúrni a rothad alma körül keringő muslicák közül a fehér szemű mutánst.

2013. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak két dolog biztos az adó és a halál. De ez a kettő együtt elég biztonságosnak hangzik nincs mitől félni. Sokan a kettőből csak egyet használnak és nem lett baj.
2013. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Védekezés nélkül is csak 20% a teherbe esés valószínűsége.

(persze ezt nem azért írom, mert ezt ajánlom!!)


Az óvszer ha nem szakad el akkor 100%.

Jó hogy a barátnőd még tablettát is szed.


Mi régebben csak óvszert használtunk, és 100 alkalomból egyszer meg is lett a baj.. elszakadt a drágaság.

Azóta mindkettőt használjuk (bár a óvszert többnyire csak akkor mikor a termékeny időszakomban vagyok)


Nyugodj meg, semmi esély rá, hogy teherbe esett!:)

2013. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy óvszerszakadás miatt szedni még fogamzásgátlót is, tényleg logikus lépés ezért hormont szedni...

NEM EPRES TICTAC!

Óvszer mellé szedni nagyon nagy hülyeség, nem vitamin van benne.

A fogamzásgátló mellett óvszerrel védekezni is baromság, nem kicsit rontja le a szexet, nem értem az ilyen embereket...

2013. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!