Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyász úgy írt fel fogazás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász úgy írt fel fogazásgátlót, hogy nem várta meg a vérvétel eredményét. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Csinált egy rákszűrést és adott beutalót vérvételre, de azt mondta, hogy azt majd csak amikor legközelebb megyek akkor fogja megnézni, mert amikor elfogy az egy havi akkor úgyis vissza kell menni. Keressek másik orvost, vagy kezdjem el szedni ezt az egy havit amit felírt?
2013. jún. 21. 16:33
 1/5 A kérdező kommentje:
*fogamzásgátlót
2013. jún. 21. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a vérvétel eredményét és utána kérdezz meg egy orvost. Én legalábbis ezt tenném a helyedben.
2013. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a családban nem volt trombózis vagy fiatalabb korban stroke, infarktus és nincs ismert májbetegséged, akkor elkezdheted szedni. Egy havi adag még a hajlamosokban se szokott trombózist okozni, szóval ha mégis mutatna valamit a vérvétel, akkor se történik nagy baj. Viszont ha esetleg dohányoznál, azt ajánlott lenne abbahagyni.
2013. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, elküldött vérvételre, de egyúttal fel is írt 3havi adagot. Kérdeztem, ha esetleg van vmi gond, ami miatt nem szedhetem és a vérvételből derül csak ki, az egy havi gyógyszertől nem lehet-e bajom, azt mondta, nem... Kiváltottam, de nem mertem elkezdeni szedni, amíg ki nem derült, hajlamos vagyok-e a Leiden mutációra.
2013. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HATALMAS felelőtlenség ezt tennie az orvosoknak. Várd ki az eredményt, vagy menj másikhoz...
2013. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!