Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefekudtunk a baratommal de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtunk a baratommal de nem vagyok biztos benne hogy minden rendben ment! Ezert szeretnek bevenni egy tabletatt (antibaby-t) lesz valami bajom tole? Mellekhatasok? Eddig sosem szedtem ilyent es nem is tervezem csak most 1-et!

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez esemény utáni? Minek? Mi volt a gond szted?
2013. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! menj el egy nőgyógyászhoz, aki majd felírja neked. arra számíts, hogy jó húzós ára van :S nekem annó kb 3 éve 5000 volt. ha lehet, két tablettásat kérj. jó nagy lórúgás lesz még így is... valaki nagyon rosszul érzi magát tőle, de nekem pl semmi bajom nem lett. A nagy adag hormonnak lehetnek mellékhatásai, de mivel nekem nem voltak, sajnos nem tudok pontosat mondani, remélem vki megírja neked.
2013. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En mar vettem a gyogyszertarba! Csak hallottam hogy a rabletta bevetele utan megjon a havi es utana rendesen is megjon mikor kellene! Es nkm a jovo heten kellene!
2013. jún. 22. 11:15
 4/6 A kérdező kommentje:
*tabletta
2013. jún. 22. 11:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap lefekudtem a baratommal de nem hasznaltunk gumit! Nekem ez volt az elso! O azt mondja hogy nm lesz semmi baj mert kivette azelott de en felek! Vettem egy antibaby-t! Ha azt masnap beveszem akkor ugye nem lesz semmi baj ? Es egy tabletta elege? Ugy kb 20 oraja tortent!
2013. jún. 22. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előváladéktól is lehetsz terhes... Fuhh, olyan nehéz egy gumit felhúzni neki? Te meg miért hagyod magad, ha nincs rajta gumi? Igen, vedd be.
2013. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!