Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztaltak! Tegnap elszakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltak! Tegnap elszakadt a gumi, és a párom belém élvezett. És pont a legrosszabbkor! Mindig hónap végén jön meg. Rigesoftot bevettem 4óra múlva. Mennyi az esélye hogy terhes leszek? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés

Tudom, elolvastam a betegtájékoztatót. De én tapasztalatokra lennék kíváncsi.

És az elítélő, becsmérlő hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, mert nagyon vigyázunk mindig, csak most túl hevesek voltunk.. és ebből lehetett a baj. (Durex gumit használtunk)

Lehetséges hogy a vérzésem késni fog? Másnak is volt már ilyen?

Nagyon félek, de a nőgyógyász azt mondta nem lesz semmi baj.

De én kíváncsi vagyok mások tapasztalataira!!!!



2013. jún. 23. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gáz, ha a doki azt mondta. Amúgy mennyire szakadt el, vagy pontosan mikor? és milyen fajta Durex volt?
2013. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát tudtommal az esemény utáni most kicsit hazafogja vágni a hormon háztartásod szóval lehet róla szó.
2013. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a ciklusodba bezavarhat de mivel rögötn evetted igy kizárt hogy teherbe ess. olyan hormon bumm hogy nincs az az embrió ami megmarad mellette. Pont erre találták ki a gyógyszert. Hidd el hatásos is.
2013. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előzőkhöz csatlakozva.


ez egy agyon durva hormon bomba így elég valószínűtlen, hogy teherbe ess. amúgy sincs rá nagy esély,de így szinte semmi se....

2013. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valami ízesített volt. A felső része szakadt el egy kicsit..

23 éves vagyok, nem jönne jól most egy baba..

2013. jún. 23. 19:43
 6/9 anonim válasza:
100%

Hasonlóan jártam egyszer én is. A ciklus 14. napján kiszakadt a gumi. Másnap bevettem az Escapellét.

Ügyeletes dokit kérdeztem, hogy ilyenkor mik a kilátások. Vonogatta a vállát, és annyit mondott, hogy jó, hogy nem vártam a sürgősségi fogamzásgátlóval tovább, de mivel pont peteéréskor történt a baleset, vagy fog hatni, vagy nem. :/

Kb. 10 nappal a gyógyszer bevétele után jelentkezett vérzés. Azért a biztonság kedvéért teszteltem egyet, ami negatív lett. Viszont a ciklusomat alaposan felborította, kellett vagy 3 hónap, mire rendeződött :(


Nálam mellékhatásként iszonyatos fejfájás jelentkezett a gyógyszer bevételétől az első vérzésig. A vérzés pedig a szokásosnál jóval erősebb görcsökkel járt, és mennyiségében is bővebb volt.

2013. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

En egyszer,nagyon regen vettem be esemenyutanit.Arra emlekszem,hogy 4 nap mulva megjött de nem emlekszem,hogy egyebkent is meg kellet volna-e jönnie.Aztan kb ev mulva megint bevettem egyet,szinte azonnal(elszakadt a gumi),nem akarlak megijeszteni de nekem akkor mar meg sem jött,terhes lettem. Termeszetesen azutan elkezdtem gyogyszert szedni.

Hatha szerencsed van es tulvagy mar a peteeresen.

2013. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Különlegescsajszi ***** válasza:
8%
Te hány éves vagy,12? Kívánom,hogy tudjon felcsinálni az a paraszt barátod egy év leforgása alatt !! Pont az ilyen bunkó nőknek való a gyermek,akik ennyire védekeznek !! Mindenki megkapja a méltó büntetését !!! :) és csak szólok,nem kerülheted el,hogy neked is legyen gyereked !!! Senki nem kerülheti el,én se,de én nem is parázok rá annyira,és mindig az olyan szívja meg,aki/akik ennyire ráparáznak meg ennyire védekeznek,mert annak dacára is hasass lesz !! Tapasztalat kisasszony !!;-) Na pá.
2014. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2x vettem be, nekem semmi mellékhatása sem volt, a ciklusom is normális maradt, és egyik alkalommal sem lettem terhes.
2015. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!