Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Közösülés során óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösülés során óvszerrel való védekezéskor ha új óvszert akarok feltenni, mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Szóval gondolom a kezeimet, a hímvesszőmet ilyenkor meg szokás mosni, de most minden egyes cserénél kimenni a fürdőszobába elég időigényes. Vagy csak ez az egyetlen mód a biztonságos, óvszerrel védekezős szexre?
2009. okt. 13. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kimenni a fürdőszobába, akkor javaslom valamelyik fertőtlenítő törlőkendő használatát, drogériákban lehet kapni. Mivel igen kényes területet is érint és alapvetően ezeket kéztörlésre találták ki, érdemes elolvasni a tájékoztatóját, mit tartalmaz az anyag amivel át van itatva a kendő.
2009. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
én nem szoktam kezetmosni az új óvszer felrakása előtt. csak fehúzom és mehet tovább. szex előtt ugyis zuhanyzunk, tiszta vagyok, minek mossak ujra kezet? a hímvessződet meg elég megmosni szex után nem? most szex közben csak nemmész ki zuhanyozni egyet. :)
2009. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ha elélvezés után lehúzom az óvszert, picit parázok attól, hogy ondó marad a kezemen, vagy a hímvesszőmön, és ha új gumit húzok, akkor bekerülhetnek a hüvelybe a spermiumok.
2009. okt. 13. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor kérd meg a csajod h ő tegye fel a következőt. vagy bal kézzel húzd le, és jobb kézzel tedd fel. vagy egyszerűen csak megtörlöd a pólódba, vagy mittomén mibe a kezedet, és már teheted is fel a következő óvszert.

ezek a spermiumok nem olyan, mint vmi félelmetes halálos baktérium, amitől csak domestos-szal lehet megszabadulni.

a spermák nagy része levegőn 2-3 perc alatt úgyis elpusztul. ha pedig megtörlöd a kezedet valamibe, azis bőven elég. nemkell fertőtleníteni, meg domestos-szal lelocsolni, meg hasonlók....

2009. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak arra,hogy új óvszerrel új nőbe hatolj be!(És lehetőleg naponta minnél többször!!!)
2009. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a sperma ne kerüljön a gumi külsejére. Ha nedves kendővel törlöd meg, várd meg, míg megszárad, nehogy károsodjon a gumi anyaga a törlőkendő nedveitől.
2009. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
felesleges ide törlő kendő .lelehet azt úgy húzni hogy ne jöjjön ki belőle a sperma pár pillanatot vársz és összéb megy a fütyid és akkor szépen két kézzel leveszed egyikkel fogod alull amásikkal meg fakad.) nem fog az kifolyni ne fekve húzd le állj fel vagy térdelj.és ot van a barátnőd ő felhúzhatja neked de amúgy megaz óvszeren van spermaölő ha mégisegycsepp ráfolyna az nem fog megtermékenyűlni no para.
2009. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ezen ne parázz. Lehet zsuvás lesz a kezed, mikor leveszed, de az a lánytól lesz zsuvás. Szerintem nyugodtan vedd le, töröld meg a kezed BÁRMIBE és kb. óvatosan, de nem túlparázva tedd fel a másikat.


Szinte kizárt, h spermium jusson a köv. gumi külsejére, de ha mégis... Nos, azzal a kijutó kb. 2 spermiummal nem fogod megtermékenyíteni a csajt, az tuti. :)

2009. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!