Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masculan óvszer, vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masculan óvszer, vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen minőségű?

Hol lehet venni?

Ebből is van többféle.

Elvileg 10 darabos, 600FT?.. mert az nem lenne sok.. a Durex kicsit drága, 3 db 7-800ért.

A Lifestyle pedig mar...


2013. jún. 24. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Durex jobb. Vaterán jobban megéri.
2013. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lifestyle mar?


vagy mivan?


nekem bevált, nincs gondom vele. több fajtát is használtam, legjobb talán az ultra thin, mert nem is érzed hogy rajtad van. És bőven elég vastagságra is, pedig nem vagyok vékony, se kicsi.

2013. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mi 600nál többért vettük a masculant,sosem volt vele gond,a drux is megbízható volt csak az szorította a páromat,pedig nincsenek extra nagy méretei
2013. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lifestyle nem vált be, mert fura érzést nyújtott, na.
2013. jún. 24. 18:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Minőségre és árra is jó, én a Tescoban szoktam venni, mert 5 percre lakunk tőle, de gyógyszertárban is van, ha nem érzed cikinek ott kérni.
2013. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És Masculanból melyik a legjobb? :)
2013. jún. 24. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:
minőúségre szerintem az összes jó,az érdeset nem ajánlom olyan fura érzés mintha morzsás lenne,ha valami extrát akarsz akkor a bordázottat vegyed(lány vagyok),a többinél nem igazán van eltérés,főleg a fiúk részéről,de a vékonyabb is ugyan olyan jól tart és a párom azt mondta hogy elég nagy különbség van a kettő között
2013. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz! :)

Jöhet még (:

2013. jún. 24. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

A bordázottat, érdeset én sem ajánlom.

Pirossal nem volt még bajom, az ulra vékonnyal sem. Durex szorít, büdös, Masculan kényelmes, és fél óra-óra múlva sem lesz büdös gumi szagú, síkosító is jobb rajta.

Gyógyszertárban 900-1000ft között van.

2013. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal Masculant használtunk, van egy 2 éves fiunk. :DDD
2013. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!