Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a probléma? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évi89 kérdése:

Mi lehet a probléma? Nagyon félek. A többi lent

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy vetélésem sajnos.. :( a menzeszem meg is jött rendesen 6. hétre rá azaz május 16.-án.Mikor már elmúlt a menstruációm 2 napig szedtem fogamzásgátlót hiszen azt hittem van még egy levél amit beszedhetek,de sajnos csak az az utolsó 2 db volt így abbamaradt a szedése.Most van június 25.-e és a menstruációmnak semmi jele, a párommal megszakítással védekeztünk, és biztos vagyok benne hogy 1 cseppnyi ondó sem ment belém, és a tesztek is negatívak( terhességi ) kérem aki tudja segítsen félek előre is köszi !!!

2013. jún. 25. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász???
2013. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az előző ciklus is 6 hét volt, akkor még van pár napod a mensiig.

Amúgy mitől félsz? A terhességtől?

2013. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a 6 hét az a vetélés miatti kaparás miatt volt de már rendesen meg kellene jönnie szóval június 16-án pont egy hónapjára rá, nem nem a terhességtől félek hanem hogy valami baj van a szervezetembe.
2013. jún. 25. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:

A kaparás az abortusz, nem vetélés. Amúgy meg miben kell a segítség? Félni tudsz egyedül is. :D

Az is tök jó hogy tőlünk vársz megváltást és nem a saját nőgyógyászodtól!

De várj, mindjárt megkeresem az orvosi diplomámat. Hová is tehettem....

2013. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem a diplomádat ne keresd mert ha tudnád a vetélés miatt kell egy tisztító kaparás is hogy nehogy a nő szervezetébe maradjon valami a magzatból,komoly fertőzéseket lehet kapni, ha nem tudnád ja és tudtommal ez pont egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni,nem egy receptkereső oldalon tettem fel a kérdést te ostoba retardált tuskó
2013. jún. 25. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

06-25 11:34

Te agyatlan hülye pic$a! Nem olyan kérdést tettél fel hogy "Milyen függöny illik a zöld kanapéhoz?" Hanem orvosit!!!

Úgyhogy húzzál orvoshoz ha komoly bajod van, vagy ha nem tudod hogy mi bajod, ne itt okoskodj!!!

Persze otthon a lapi előtt hasalva várni a megváltást biztos sokkal kényelmesebb!! Tök jó hogy ezek szerint nem neked találták ki az egészségügyi intézményeket, mert oda el kell menni!!!

2013. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A megszakítáS NEM VÉDEKEZÉS! Fogja már fel mindenki...


A teszt meg 14nap után reggeli első pisilésnél a legbiztosabb.

2013. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!