Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szoptatás alatt szükséges a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptatás alatt szükséges a védekezés? Lehetséges a teherbe esés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
kicsi a valószínűsége a terhességnek, de nem kizárt.
2009. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!Van olyan 3 gyermekes anyuka ismerősöm,aki volt,h 2 gyereket szoptatott egyszerre,a 2 éves bátyust,meg a néhány napos kishúgit.A két fiatalabbal úgy lett várandós,h szoptatott.Mondják,hogy amíg napi 5ször szoptatsz,addig erősebb a védelem,de itt is megvan az esély rá.(Erre is lenne példám.)

Szedjél cerazettet.Ez egy nem kombinált hormontartalmú tabi,amit természetesen nőgyógyász tud felírni.Elég gyakoriak a mellékhatásai,főként a vérzésrendszertelenség,de ez nem árt a babának.

Ha nem akarsz hormonális dolgot,akkor óvszer,vagy pharmatex termékek.De védekezni mindenképpen kell,hacsak nem kis korkülönbséggel szeretnétek gyereket.

2009. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lehetne
2009. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. De én a Cerazette-t személy szerint nem ajánlom. Bár azt mondják a dokik, hogy semmi mellékhatása a baba szempontjából, de ezt magyarázd meg a babának is, amikor nem akar szopni miatta. Mert én így jártam. Ahogy abbahagytam, egyből visszatért minden a régi kerékvágásba.
2009. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. Bármikor elkezdődhet a peteérés újra. Én 10,5 hónapja szoptatok, de már 6 hónapja percre pontosan megjön a menszeszem. Nem kell ezzel kísérletezgetni :-(
2009. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

De ha nincs menstruáció akkor nincs peteérés sem Nem?

Akkor meg nem lehetséges a terhesség sem peteérés nélkül

2009. okt. 14. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel nem tud előre, hogy mikor fog megjönni, azt sem tudod, hogy mikor van peteérésed.
2009. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De Én úgy hallottam hogy szoptatás alatt nem jön meg a havim

Nem így van?

2009. okt. 15. 11:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire értetlen vagy? Megjöhet a havid szoptatás alatt is. Nekem is megjött, amikor a kisfiam 4 hónapos volt. Pedig nem csak 5x szoptattam naponta!

Hidd el! Megjöhet, lehet peteérésed és lehetsz terhes.

Ha nekünk nem hiszel, akkor tedd fel a kérdésed olyan oldalon, ahol szakértők (orvosok) válaszolnak.

2009. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attól van a rizikó, hogy amikor már megjön, az a nem megtermékenyült petesejt és a nyálkahártya leválása De amikor még érett, termékeny, az a vérzés előtt van,és Te nem tudhatod előre, h.éppen mikor van az az előtt?
2009. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!