Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20 szedése közbeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20 szedése közbeni vérzés, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lyndinette 20at szedek most először és a második levélből volt még vissza 7darab és közben pedig megjött a menstruációm, ez ilyenkor még belefér vagy menjek nőgyógyászhoz és irassak fel másik gyógyszert. Rendesen szedtem mindíg ugyanabban az idő pontban vagy kicsit (fél órás csúszással, de ennél több nem volt) később szedtembe, ez lehet az oka annak h menstucióm van? köszike a válaszaitokat ;)
2009. okt. 15. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban bőven belefér a köztivérzés, ne aggódj!
2009. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike :)
2009. okt. 15. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont nekem is így van, nekem még 10 szem van vissza, de én is közti vérezgetek:) az első három hónapban normális, ha a harmadik hónap után is van, akkor kell visszamenni, de remélem elmúlik:)

2009. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is nagyon remélem h elmúlik :) köszike neked is
2009. okt. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!