Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ennyire tudatlanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire tudatlanok, tájékozatlanok a korombeliek?

Figyelt kérdés

Komolyan néha csak csodálkozom, hogy ezt egy 16 éves lány kérdezi?!

Azt sem tudják, hogyan lehet "szerezni" fogamzásgátló tablettát, de nekik "kell".

Ennyire nehéz lenne gondolkozni néha? Vagy esetleg utána olvasni?


Néha kínomban már röhögök, hogy ez nem, ez egyszerűen lehetetlen!

Vagy csak én voltam mindig is túl tájékozott, és csak nekem egyértelműek ezek a dolgok? (tabletta felíratása, vizsgálatok, mechanizmusa, a naptármódszer, fogamzásgátló szedése, mit tegyünk, ha nem jön meg, és még sorolhatnám..)


2013. júl. 2. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:
De tényleg írjátok meg, ha csak nekem ennyire egyértelmű, hogy ilyenekről tudni KELL tiniként, mert akkor nem fogom a fejem, hanem elfogadom ezt a sok butaságot a normálisnak.
2013. júl. 2. 11:27
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyit már illene tudni azért 16F
2013. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mégsem tudnak.

Itt kérdezősködnek, hogy mit kell tenni, ha kiszakad a gumi.. Könyörgöm, rá kéne keresnie gyorsan egy nőgyógyászati ügyeletre, nem itt kérdezősködni..

2013. júl. 2. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ezeket valaki nemtudja akkor nem kell szexelni. Meg zserintem egy 16 évesnek nemigazán egészséges fogamzásgátlót szednie. ezekre a kérdésekre pedig a szülőnek kellene választ adnia. Csak az a baj h a tinik nincsenek olyan viszonyban a szülőkkel.
2013. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Es ha a szuleiktol nem kerdezik meg, egybol ide kell jonni? Miert nem jarnak utana ok maguk?

En soha semmit nem kerdeztem a szuleimtol, de nem is volt szuksegem a valaszaikra, mivel egyedul is meg lehet oldani.

2013. júl. 2. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Na! Ismét egy nagyokos. Ezzel aztán sokat segítesz, hogy itt futtatod magad. A te kérdésed is legalább olyan felesleges és idegesítő. Nem is kérdés ez hanem kioktatás. Jól megmondtad köszönjük!
2013. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!