Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 53 éves férfi fogamzóképessége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

53 éves férfi fogamzóképessége milyen lehet? Csökkent?

Figyelt kérdés
Nő 27.

2013. júl. 3. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Önmagához képest mindenképp csökken.De remélem, hogy nem akarsz le feküdni egy tatával...

Elég apa komplexusos dolog lenne.

2013. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 éve együtt vagyunk.
2013. júl. 3. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.

Sosem értettem miért van ennyi felnőtt ember ilyen kevés sütni valóval...

De nem egy okos dolog minden esetre egy 50 felettivel gyereket vállalni. Amikor a poronty lesz 15, az apja 67?(minimum)

Nem a legjobb ötlet.

2013. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdem, mert nem akarok, csak most abba kell hagynom a fogamzásgátlót.
2013. júl. 3. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, amíg feláll neki, addíg van esély rá, főleg ha fogékony vagy.

Ajánlanám a gumit.

2013. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha nem steril, akkor élete végéig tud gyereket csinálni, persze ha áll a farka, de miért ne állna,

szóval keressél megoldást, mert így lenne gyerek N

2013. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

dehogy csökkent! simánjó.

de úramatyám 27 évesen, éegy 53 évessel tolod....

azz igen.

annyit mondok hogy fiatalabb már nemlesz...szal ami már msot rosz vele, az csak roszabb lesz.

2013. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fogamzóképessége ugyanúgy 0 mint 20 évesen, a megtermíkenyítőképessége lehet csökkent, de még ennél idősebbek is csináltak már gyereket.
2013. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj most mit kell háborogni? Láttunk már ennél nagyobb korkülönbséget is, ha nekik jó így, mit kell oltogatni? Még mindig jobb, mintha egy 18 éves kiscsávóval kavarna.
2013. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok, a párom 51. nem akartunk gyereket, védekeztünk, mégis terhes lettem. Hát ennyi.
2013. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!