Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2. naptól kezdve szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska778 kérdése:

2. naptól kezdve szedem a Lindynette fogamzásgátlót, akkor az első naptól kezdve véd? A barátommal nem védekeztünk, és valószínűleg nem is ment be! VÁlaszoljatok, sürgős!

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 22:27
1 2
 11/11 titkosleányzó válasza:
Remelem,ezt nem nekem szantad kedves utolso. En azoknak irtam ezt,akik azt irtak,az elsö naptol ved. Mivel en azt irtam,hogy ha az elsö nap kezdte szedni,akkor is 1honapig vedekezni kell,akkor szerintem egyertelmü,hogy akarmikor kezdi el szedni,1honapig ha nemakar anya lenni,huzzon ovszert a pasijara...
2013. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!