Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma fekudtem le a baratommal, es kiszakadt az ovszer. De mar zsinorban 2.-szor. Mert tegnap is kiszakadt de csak ma vettem be esemeny utani tablettat az aktus utan 20 perccel. Mar nem lehet baj ugye ?? :/
2013. júl. 12. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
De lehet. Kezdd el beszerezni a baba holmikat
2013. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lány lesz, legyen Leokádia.
2013. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha nem szorakoznatok...
2013. júl. 12. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem Te szórakozol. ez szerinted vicces, hogy naponta 10 "lehetek terhes?" kérdést kiírtok ide?
2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PéterPálka ***** válasza:
1-eske válasza komolytalan. Szinte biztosan nem lesz baj, de nem árt erre jobban figyelni. Valószínűleg nem jól teszi fel a srác az óvszert ha kétszer is kiszakadt. Vagy nagyon rossz minőségűt használ. Figyelj rá te is, esetleg te tedd fel neki. Ez még izgató is lehet, neki is.
2013. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, hogy már 2x szakadt ki az óvszer, ráadásul ilyen rövid időn belül. Milyet használtok? Ha valami ultra gagyit, akkor én nem csodálkoznék rajta. Durex, vagy Lifestyles, én ezt ajánlom. 3 évig csak gumiztunk, 1x sem szakadt ki egyik sem. :) Ha pedig jó minősígűt használtok, akkor a párod valamit nagyon bénán csinál. Lehet, hogy gyerekesnek hangzik, de nézzetek meg Youtube-n egy felvilágosító videót, hogy hogyan kell helyesen felhelyezni, ellenőrizni, majd eltávolítani. Ez most így viccesnek hangzik, de inkább ez, mint a szakadás. :) A másik, ami még szóba jöhet, az a hüvelyszárazság, ergo, hogy nem voltál kellően felizgatva. Így sem lehet szexelni mert ez egyenlő az óvszer kiszakadásával sajnos. :/


A kérdésedre válaszolva, IGEN, lehetsz terhes, de ennek az esélye elég kevés. A 72 órás tabletta védő aránya igen magas, 90% fölött van. Nyilván annál nagyobb az esélye, hogy hat, minél hamarabb veszi be az illető. :)


Most már nem tudsz mit tenni, mint várni. Én azért a biztonság kedvéért 14 nappal az aktus után elvégeznék egy terhességi tesztet reggeli első vizeletből. Abból majd megtudod a tutit. ;)

2013. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!