Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok az Escapelle esemény utáni tablettáról?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiszakadt a gumi aktus közben, reggel nagyon furán éreztem magam, émelyegtem, szédültem, szurkált a hasam, remélem ez nem azt jelenti hogy megtermékenyültem, és 13 órakor már hiába vettem be a tablettát... Ugye nem leszek terhes? Nyugtassatok meg nagyon ideges vagyok...

Másik kérdés: az energiaital fogyasztása befolyásolja -e a tabletta hatékonyságát? Ez valószínűleg hülye kérdés, de valahol azt hallottam hogy igen. 18/L


2013. júl. 13. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát gyerek még nem lett belőlle amióta szedem.
2013. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te SZEDED az esemény utáni tablettát?!

Kérdező! 13 óra után még bőven jó! Nem leszel terhes!

2013. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szükségem volt rá,szintén kiszakadt a gumi. Működött,mert nem lettem terhes. Én a biztonság kedvéért aktus után 15 nappal csináltam terhességi tesztet is. Tájékoztatóra,én nem emlékszem hogy rá lett írva hogy hatással lenne-e rá az energiaital. Nyugi :)

19/L

2013. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szar 20/f
2013. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Froncsi ***** válasza:

Mivan???

Esemény utáni tabletta 13 órával utána bőven jó még. És a baba nem fog 1 éjszaka alatt megszületni. Másnap már hányingered volt... Te hány éves vagy amúgy????

2013. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Froncsi ***** válasza:
biztos, hogy 18?
2013. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat

és igen valóban 18 vagyok

2013. júl. 13. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ne mondogassátok neki annyira 100%-ra, hogy nem lesz semmi baj. A tüneteid elég érdekesek, reménykedj benne, hogy nem a megtermékenyülést, beágyazódást érezted, mert akkor viszont gáz van. Ha megtörtént a megtermékenyülés, hiába vetted be a tablettát ügyesen 13 órával az aktus után, a terhességet nem tudja megszakítani, maximum károsítani.


De ne ijedj meg, inkább válaszolj pár kérdésre. A ciklusod melyik részében jártál, hanyadik napon történt az eset? A barátod elélvezett már, mikor észrevettétek, hogy az óvszer ki van szakadva?


A betegtájékoztatóban amúgy sem találhatsz olyat, hogy az energiaital gyengítheti a hatását. Ott különböző (ható)anyagok listáját találod, amelyek gyengíthetik a hatását. De már ez is mindegy, mivel ezekszerint "ráittad" az energiaitalt.

2013. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen pozitív a véleményen nem lettem terhes szóval jó cucc :D
2013. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!