Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel pettingeltünk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel pettingeltünk. Most elsőnek, és lehet, hogy az ujjamról sperma vagy előválladék került a hüvelyébe. Mekkora az esélye hogy terhes lett? Mit csináljunk? F/17

Figyelt kérdés
A "baleset" után 1nappal erős sűrű fehér váladékozás volt. Fáj a dereka és az alhasa. Van olyan terhességi teszt ami az esemény utánni 2nappal kimutatja? Eseményutánni tablettákról mit kell tudni?
2013. júl. 14. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, van rá esély, hogy terhes legyen.
2013. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem kicsi az esélye a terhességnek, biztos h nem ettől fájt a dereka és a hasa mert 1-2 után még nem lehet észrevenni a terhesség tüneteit. De én a biztonság kedvéért azért bevennék egy esemény utáni tablettát! Biztos ami biztos alapon :)
2013. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyunk. Emiatt vannak kérdések.
2013. júl. 14. 23:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt tanácsoltam de pici esély mellett tart tőle hogy felesleges mert azt mondták hogy fel kell iratni, erős vérzést és fájdalmat okoz + "feleslefes " pénz kidobás...
2013. júl. 14. 23:36
 5/9 anonim válasza:
78%

Már ne haragudj, de hogy gondoltátok ezt, ha még az ilyen alap dolgokkal sem vagytok tisztában? 17 évesen azért ennél több eszetek lehetne..

1. a terhességi tünetek (normális esetben) kb. a 4. hét után jelentkeznek, vagy később. 2 nap után neked semmi nem fogja kimutatni, hogy terhes-e a barátnőd.

2. az eseményutáni csak 2 napig bevehető, és az első nap után már lehet, hogy nem használ semmit

Hogy mit csináljatok? Várjatok 2-3 hetet és utána teszteljetek.. De szerintem amíg nem nyitottatok ki egy biológia könyvet, addig ezzel ne is próbálkozzatok mégegyszer..

2013. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van mindenbe csak abba nem h 2napig lehet bevenni. 3napig ! Mert másnéven 72órás tabletta.
2013. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként meg inkább legyen a tablettának mellékhatása, mint az abortusznak..:) már ha elvetetnétek! Nyugi mondd meg neki hogy ne féljen mert tényleg kicsi az esély :)
2013. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha így látjátok. De teljesen ellentmondásos dolgokat hallgatunk mindenhonnan. Nehéz eldönteni minek lehet hinni. Ezért kérdeztem itt is hát ha ad vakaki bizonyítható válaszokat.
2013. júl. 14. 23:47
 9/9 anonim válasza:
Ennyitől nagyon minimális eséllyel lehet terhes.. De itt is ugyanúgy 10000 féle verziót fogtok hallani, szóval szerintem inkább menjetek el nőgyógyászhoz, és kérjetek tőle felvilágosítást.. Ő biztos nem fog hazudni..
2013. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!