Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért pirosodik ki a csiklóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pirosodik ki a csiklóm és miért viszket és csíp?

Figyelt kérdés
3 napja voltam együtt a barátommal. És utána elkezdett csípni és kicsit kipirosodni a csiklóm. Durexet használtunk, és attól félek hogy allergiás lettem rá. Egy barátnőm is mesélte, hogy a durextől neki is csípett, de neki csak akkor amikor a barátja benne volt. Nekem meg csak utána. Történt már veletek ilyen? Mit tegyek? Anyukám adott rá hintőport. És azt mondta hogy minden oké lesz pár nap múlva, és most tényleg kicsit jobb.

2013. júl. 15. 13:40
 1/4 anonim válasza:
nem valami betegség?
2013. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég ritka a gumi allergia. Inkább valami fertözés lehet. Hintöpor nedves felületen csak káros. Valami nyugtato kenöcs, kamillateás lemosás talán jobb lenne.
2013. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha heves volt, simán ki is dörzsölhette. Az valószínűbb, mint az allergia.
2013. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Asszem ra is van irva a durex dobozara hogy antiallergen, szoval minimalis a valoszinusege, hogy allergias lennel ra. Az valoszinubb, hogy kidorzsolte, vagy valami fertozes/gyulladas... Menyj el nogyogyaszhoz inkabb...
2013. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!