Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése alatt lehet inni, dohányozni?

Figyelt kérdés

Tehát, nem leszek kevésbé védett? Inni ritkán szoktam, talán havonta, de akkor tényleg lerészegedek. Ilyenkor szükség van kiegészítő védekezésként óvszerre? Illetve nem vagyok nagy dohányos, de hetente el szoktam szívni néhány szálat. Hétvégén akár többet is. Ettől ugye nem leszek kevésbé védett? Nem vagyok otthon a témában, de szeretnék átállni a fogamzásgátlóra.

Egy 18 éves lány.



2013. júl. 18. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2013. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Ti azt hiszitek, csak élvezetekből áll az élet? szex, pia, cigi, más semmi. tiszta szodoma már
2013. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
inni lehet. cigizni nem, mert előbb lesz trombózisod.
2013. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
nem leszel kevésbé védett csak agykárosodást okozhat ha cigizel közben.
2013. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hat en csak egy kovetkeztetest irok:

A mai 18 evesek lanyok.is ugyan ugy isznak mint a ferfiak

Es nagy reszuk hasznal fog gatlot

Battyam 18 naluk a 6csajbol mind a 6 szed fog gatlot es szexualis eletet es biztos hogy van olyan.amikor el engedik magukat

DeMONDOM NEM ERRE ALAPOZT EZ CSAK TENY

Amugy ha van.kedved ismerkedni beszelgetni irj pvpt

2013. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hányod ki a tablettát, akkor véd. De a betegségektől nem, szóval jól vigyázz kivel keveredsz össze részegségedben…
2013. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem, boldog párkapcsolatban élek évek óta. Inni csak most nyáron járok el havonta, és szerintem ez egyátalán nem sok... Cigiről annyit, hogy szerintem nem sok, hogy így nyáron hetente 1-2x egy-egy szálat elszívok. Hétvégente max 2-3-mat.

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 18. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi a rossz abban h vki iszik és tablettát szed? Most komolyan? Ez miért akkor probléma????
2013. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

"Cigiről annyit, hogy szerintem nem sok"


Több, mint a semmi, picikém!

A fogamzásgátló ÖNMAGÁBAN is megemeli a trombózis kockázatát.

Anélkül is lebénulhatsz, meghalhatsz, hogy rágyújtanál a tabletta mellett, hát még ha időnként el is szív egy-két szálat...


DE te tudod. Ha neked megéri a kockázatot...

2013. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Alapból, biztos, hogy nem sok. Ez tény. El hiszem, hogy növeli a trombózis kockázatát és nem is mondtam, hogy nem érdekel. De ezt tudtam én is, nem ez volt a kérdésem. :) Olvastam a betegtájékoztatót, de gondoltam megkérdezem, ami nem szerepelt rajta (vagy csak nem láttam). De azért köszönöm.
2013. júl. 18. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!