Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringesek! Az orvosom ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringesek! Az orvosom ezt a gyűrűt írta fel (nagyon hosszú győzködés után) mert én tablettát szerettem volna felíratni, mert könnyebbnek gondolom?! 17/L (leeent! )

Figyelt kérdés

Nem szokott kicsúszni? Nagyon sokaknál olvastam, hogy szex közben zavaró. Mellékhatások? Tényleg olyan jó? Egyszerűbb mint a tabletta? Libidók????

Mivel szerdán jött meg, és a doki azt mondta, hogy elsőnek a 4-5.napon tegyem fel ezért holnap kéne feltennem, de már ma is alig van pár csepp.. ha már holnap nincs meg és úgy teszem fel az is jó, vagy hogy csináljam?


2013. júl. 19. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cyklon ***** válasza:
Nem csúszik ki,ha jól felhelyezed. Az aktus alatt ki vehető (lásd. használati utasítás). Csináld úgy ahogy le van írva.Szerintem egyszerűbb havonta 2x megfogni mint napi szinten tic-tacot zabálni.
2013. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tájékoztatót kaptam, sőt még cd-t is. Igazából tapasztalatok érdekelnének mennyire jó! Illetve, olvastam a neten, hogy ha zavar szex közben kilehet venni és utána visszatenni ?!
2013. júl. 19. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk csak az első ár aktusnál volt zavaró, azóta egyikünk sem érzi, szóval nem veszem ki :)

Nálam semmi mellékhatása nincs, nem csúszik ki, biztonságosabb, mint a tabletta, én nagyon szeretem amúgy.

2013. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!