Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális hogy az escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy az escapelle tablettában csak 1 db van?

Figyelt kérdés
mert én ugy halottam h 2-nek kell lenni amit 12 ora mulva kell bevenni ....
2013. júl. 21. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy van benne
2013. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az escapelle 1 db-os. Egyébként a betegtájékoztatót olvasd el, sok okos dolgot ír. ;)
2013. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Többféle esemény utáni van, van, ami két darabos, az escapelle éppen egy. De elsőnek igaza van: RTFM.
2013. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*másodiknak
2013. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm csak a barátom vette meg és én még nem tartom a kezemben és eddig tiszta ideg vagyok h mi lesz ... és a mellékhatások???
2013. júl. 21. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Még hány kérdést akarsz feltenni?

VEDD MÁR BE, AZ ISTENIT NEKI!!!

Addig nézegeted azt a szart, míg le nem jár a 72 óra?

2013. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem arra van ez az oldal h kérdezzek?? és egyébként irtam h még nem volt nálam a tabletta de mosmárt bevettem
2013. júl. 21. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
De ez az oldal arra van h kérdezzél, de ha már voltál olyan okos, hogy nem védekezel megfelelően, akkor ne okoskodjál. A mellékhatások meg igen részletesen benne vannak a betegtájékoztatóban, mint BÁRMILYEN gyógyszernél. Olvasni csak tudsz.
2013. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem okoskodom és vedekzetünk csak hát a gumi elszakadt ... és más nyelven van ráirva amit folyékonyan nem értek nehogymár bűn legyen megkérdezni
2013. júl. 23. 02:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven? Hol vettétek? Kínai piacon? :D Ha itthoni patikában vetted csak magyarul lehet rajta. :D de az internet is korlátlan, megtalálod a magyar leírást.
2013. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!