Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi okozhatja ezt? Normális ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja ezt? Normális ez a kevés vér?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedek jangee 0.3 fogamzásgátlót és eddig minden rendben volt a menstruációmmal, ám a legutóbbi nagyon kevés vérzéssel járt, emellett a hasam és a mellem sem fájt, pedig ez általában nem így szokott lenni. A gyógyszert rendesen szedtem az utolsó szemig és a hónap elején csináltam tesztet is mivel a nyár elején volt egy nap ami kimaradt de a teszt is negatív lett a kimaradt gyógyszert követően pedig már volt egy rendes vérzésem is. Szóval terhességre nem gondolok. Úgy naggyából egy hónapja viszont életmódot váltottam és minden nap sportolni járok, illetve az étkezésemen is változtattam. Ez esetleg befolyásolhatja? Mitől lehet a kevés vérzés?
2013. júl. 22. 07:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Az életmódváltás befolyásolhatja ezt. Pl aki rendszeresen sportol annak kevésbé is fáj a menzesz mikor megjön.

persze ebben is vannak kivételek mindkét oldalon.

2013. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!