Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem tudom teljesen letekern...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poibnm kérdése:

Ha nem tudom teljesen letekerni a durex ultra thint csak ugy felig akkor pici?

Figyelt kérdés
Biztos nem forditva raktam fel meg tobbel is probalkoztam de nem ment le teljesen... en csinalom rosszul vagy kicsi ram?
2013. júl. 22. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit kusza a kérdésed a gumit tudod csak félig letekerni avagy a farkadon ér le félig ?
2013. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi faradt vagyok... tehat nem birjuk letekerni csak ugy kb a pocsom kozepeig..tovabb nem jon .. en vagyok a szerencsetlen vagy a gumi pici?
2013. júl. 22. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
19-20centi hosszú, szóval valszeg igen te vagy a béna :D próbáld azt h felfele húzod a p*csöd és úgy próbálod lejjebb görgetni.
2013. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!