Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tablettának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tablettának hatása van a 7 nap szünet allatt is? Mert a menstruácio a szünet elkezdéseutan a 2-3. napon jön meg, es ha ezen a két napon történik együttlét akkor a fogamzásgatló hat? Vagy ekkor nem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a 7 napos szünetben is hat!
2008. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezt én azért nem jelenteném ki pragmatikusan. Valóban megállja a helyét, hogy a hormonhatású fogamzásgátlók egy-az -egyben felfüggesztik a nemi ciklust, de nem tudhatod, hogy mennyire volt érett a pete a fogamzásgátló szedésének megkezdésekor. A menstruáció nem egyértelmű jele annak, hogy nem vagy megtermékenyíthető. Zt javaslom, hogy kérdezz meg egy gyógyszerészt az adott készítményről. aki meg tudja mondani, hogy az mennyire erős, vagyis meddig biztos még a visszamaradó hatás
2008. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A két levél közötii szünetben is hat a tabletta, ha rendesen szeded, ezért találták ki, ha nem hatna nem lenne semmi értelme.
2008. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnél ilyen esetre a tájkoztatóban azt írják, hogy teljesen normális. (Lindynette 20)
2008. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én hosszú évekig szedtem fogamzásgátlót, először Tri-Regolt, utána Mercilont. Mindeközben tartós párkapcsolatban éltem...Rendszeresen szedtem a tablettákat, közel azonos időpontban mindig, így a hatásuk teljes volt, a szünet alatt is. Egyébként a Te gyógyszered tájékoztatójában is biztosan szerepel, hogy az delső 2, inkább 3 ciklus (beszedett levél tabletta) után fejti ki hatását, tehát lesz biztonságos, a 7 nap alatt is. Persze csak akkor, ha Te is rendesen szeded.
2008. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!